Dodany: 2012-10-01 15:19:59

 

The FieldsCzy wierzycie w coś, co jest, co widzimy, co nas otacza, czego siłę czujemy, jednak tego nie potrafimy sklasyfikować, ani wyjaśnić logicznie skąd się to może wziąć?

 

Jest masa historii – tych prawdziwych – które mówią o tym, jak ludzie niejednokrotnie mieli okazję poznać siły istniejące na świecie, które sprawiały, że nie tylko nie można było odnaleźć sensownego wyjaśnienia tego co się dzieje, ale również ludzi ci nie potrafili sami powiedzieć co dokładnie widzieli, czy co dokładnie czuli. film The Fields opowiada również nieprawdopodobną, choć prawdziwą historię chłopca i jego rodziny, którzy żyją spokojnie w małej miejscowości.

 

Ich codzienny tryb życia i spokój w pewnym momencie zostaje jednak zakłócony przez niewiadomego pochodzenia siłę, która nie tylko ma dziwny wpływ na to co dzieje się dookoła rodziny, ale również zaczyna całą rodzinę przerażać. Film the fields opowiada o tym, jak mały chłopiec i jego rodzina nie wiedzą co zrobić, by ich życiu wróciło do stałej równowagi, którą mieli, zanim to się pojawiło w ich życiu. Polecamy film tym bardziej, że jest to film, który powstał w oparciu o prawdziwe zdarzenia i prawdziwe historie.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Fields
Nick: