Dodany: 2012-10-02 10:34:28

 

Fale jezioraFilm fale jeziora to doskonały film opowiadający o tym, jak w naszym życiu często stajemy się otoczeni przez ludzi, którzy nie tylko nie mówią nam całej prawdy, ale dodatkowo wciągają nas w gry, o których nie mamy pojęcia.

 

film Fale jeziora to film z pozoru bardzo prosty – początkowo nawet sielankowy. Film ten opowiada historie młodej kobiety, która walczy o to, by stać się wspólnikiem w kancelarii, w której pracuje. Jest bardzo zadowolona ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Wciąż jest zabiegana i bardzo to lubi. Wszystko jednak zmienia się kiedy rodzina informuje ją o śmierci jej ojca.

 

Dziewczyna w szoku i smutku z powodu śmierci ojca wraca na chwile do domu rodzinnego, by pomóc siostrze zająć się sprawami ojca, które głównie były sprawami finansowymi. Kiedy przegląda dokumenty ojca, szybko odkrywa, że ojciec jej miał poważne problemy finansowe. Film fale jeziora pokazuje jak wiele rzeczy o swoich najbliższych nie wiemy jak wielu rzezy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Film fale jeziora opowiada o tym, jak często nie wiemy sami jakie decyzje mamy podjąć, kiedy okazuje się, że nasze dotychczasowe życie było farsą a my sami byliśmy jedynie pionkami w czyjejś grze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fale jeziora
Nick: