Dodany: 2012-10-02 10:47:22

 

Hate storyWiele dziś kobiet na całym świecie jest krzywdzonych, wiele z nich nigdy nie będzie potrafiła poradzić sobie z tym co je spotkało. Wiele kobiet jest jednak na tyle silnych lub jest w nich taka nienawiść do osób, które je skrzywdziły – że stają się one istnymi bestiami, które liczą tylko na to, że uda im się zemścić.

 

O tym właśnie opowiada film the hate story. film Hate story to opowieść o tym jak kobieta, która jest dziennikarzem, zostaje zmuszona do aborcji. Jej życie od tego momentu staje się prawdziwym dramatem. Do czasu jednak kiedy postanawia zebrać się w sobie i zrobić w swoim życiu wszystko by odwiedzić się swojemu oprawcy – osobie, która zmusiła ją do aborcji.

 

Film the hate story to film,który przede wszystkim pokazuje piękną kobiete, która staje się zabójczynią, niebezpieczną graczka, dla której pionkiem stanie się każdy, kto stanie na jej drodze zemsty. Film the hate story polecamy każdemu, kto kocha dobre filmy o niebezpiecznych kobietach i historiach, które nie nie do końca są jasne dla widza. Film teh hate story to film, który można nazwać filmem, który pokazuje nieco inne kino bollywood..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hate story
Nick: