Dodany: 2012-10-02 10:50:31

 

LizzieFilm lizzie to coś dla tych, którzy lubią filmy sygnowane niebezpieczeństwem, filmy , które zawsze kryją jakąś niespodziankę, a także filmy, które od początku wiadomo, że będą sprawiały, że na naszej skórze pojawią się dreszcze.

 

Film lizzie to opowieść o dziewczynie, która ma amnezję – jest sama na świecie, wie, że jej rodzice nie żyją. Dowiaduje się, że odziedziczyła dom po ojcu i postanawia przeprowadzić się do tego miejsca licząc, że coś ze swojego dawnego życia sobie przypomniji. film Lizzie opowiada historię zabójstwa rodziców lizzie, która jako mała dziewczynka szybko wypiera z pamięci tą dramatyczną sytuację.

 

Nigdy nie ujawniano, kto tak drastycznie potraktował jej rodziców i zabił ich – niszcząc ich twarze. W miasteczku, w którym żyła rodzina mówiło się jednak i podejrzewano, że to ona – mała dziewczynka, ich córka zamordowała swoich rodziców. Kiedy lizzie po latach wraca do domu rodziców niczego nie pamiętając – przykre sytuacje i wspomnienia zaczynają sprawiać, że jej życie staje się koszmarem. Czy rzeczywiście to ona zabiła swoich rodziców? A może komuś bardzo zależy na tym, by reszta tak właśnie myślała? Polecamy film lizzie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lizzie
Nick: