Dodany: 2012-10-02 10:55:54

 

KurierFilm kurier to film, który opowiada losy mężczyzny, który dostaje zlecenie – ma dostarczyć nietypową paczkę do szefa gangsterów. Nie jest to jednak takie proste zadanie, bo ma wyznaczony czas, a gangster, któremu kurier ma dostarczyć paczkę jest nieuchwytny i chowa się zarówno przed innymi gangsterami, jak i przed policja.

 

film Kurier to nie tylko opowieść o walce z czasem, ale również film, który co chwila ujawnia kolejne wątki całej sprawy, w tym ujawnia dawne dzieje z przeszłości kuriera, który jak sie okazuje nie został wybrany przypadkiem. Film kurier to opowieść o tym, jak kurier przenika w przestępcze podziemie w poszukiwaniu osoby, której paczkę ma dostarczyć. Raz staje po stronie mafii, raz po stronie policji.

 

Film kurier to film, który pokazuje jak ciężko jest uporać się z czymś co nie do końca jest jasne. Film kurier to jednak również masa przygód, akcji i ciekawych efektów. Film kurier polecamy każdemu miłośnikowi łączenia tego typu elementów. Film kurier poleca się również jako film, który ma za zadanie przede wszystkim zachęcić i wciągnąć w opowieść naszego głównego bohatera, który wpakuje się w niezłe tarapaty..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kurier
Nick: