Dodany: 2012-10-02 11:09:48

 

DictadoFilm dictado to film, który nie wiadomo tak naprawdę do jakiej kategorii przypisać. Film ten to przede wszystkim opowieść o tym, jak przyjaciel nagle odwiedza naszego głównego bohatera bo chce namówić go, by ten spotkał się z jego malutka córką.

 

Nasz główny bohater nie wie co opętało jego dawnego przyjaciela, dlaczego chce by on spotkał się z jego dzieckiem, więc pozbywa się go i tym samym sprawia, że na zawsze znika on z jego życia, bo nastepnego dnia mężczyzna popełnia samobójstwo. Film dictado to film, który nie jest do końca jasny. Po samobójstwie mężczyzny, przyjaciel, który odmówił mu ostatniej prośby przed śmiercią postanawia spłacić dług wobec przyjaciela, odkupić swoje winy – więc zabiera do swojego domu jego dziecko, 7-letnia córeczkę, której wcześniej nie zdecydował się spotkać – kiedy prosił o to jego przyjaciel.

 

Szybko okazuje się, że dziecko, które główny bohater z żoną przygarnęli nie jest normalne. W ich domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a ich małżeństwo zostaje poważnie wystawione na próbę. film Dictado to film, który polecamy każdemu, kto lubi dramaty, horrory oraz opowieści, które mają wiele znaczeń i ataków. Film dictado jest oparty na fabule, której dotąd na rynku kinowym nie było..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dictado
Nick: