Dodany: 2012-10-02 11:20:45

 

BrzydUlaserial BrzydUla to serial, który powstał z myślą o tych, którzy obserwowali serial o tej samej nazwie w wersji amerykańskiej, a wcześnie brazylijskiej.

 

serial BrzydUla to serial, który pokochały miliony widzów w całym kraju. Dlaczego? Serial ten jest bardzo sympatyczny, momentami bardzo zabawny – jednak ma to coś, co kochają niemal wszyscy miłośnicy seriali – a więc wątek miłosny. http://www.ekino.tv/serial,brzydula.html to serial, który z powodzeniem można nazwać serialem , który traktuje o nieco innej miłości, a konkretnie o nieco innej estetyce tego, co dzieje się na ekranie.

 

Serial BrzydUla to opowieść o brzydkiej dziewczynie, która nigdy nie miała powodzenia u mężczyzn z racji swojego wyglądu. Jest jednak bardzo mądrą i wykształconą dziewczyną, dlatego pewnego dnia trafia do wielkiej firmy, w której, mimo, że jest sekretarką, to bardzo przydaje się szefowi, który liczy na jej analityczny umysł. Aby mieć z niej większe korzyści rozkochuje dziewczynę w sobie i sprawia, że ta zaczyna mu we wszystko wierzyć i ufać mu. Serial BrzydUla to serial, który opiera się na licznych zdarzeniach, których wcześniej w serialach nie widzieliśmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu BrzydUla
Nick: