Dodany: 2012-10-09 14:30:25

 

Gleeserial Glee to opowieść o marzeniach, o tym jak często bardzo się o czym marzy i nawet udaje się to zrealizować, tyle tylko, że zawsze trzeba o to powalczyć nie tylko z losem, ale często również z ludźmi, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego i jak można mieć tego typu marzenie.

 

serial Glee to opowieść o nauczycielu, który ma marzenie, by stworzyć zespół szkolny, chór, który mógłby być nie tylko tym, czym były kiedyś tego typu zespoły, ale co byłoby po prostu jego spełnieniem marzeń. Postanawia się więc zwerbować do tego zespołu młodzież.

 

Tu pojawia się spory problem bo część uczniów bardzo niechętnie patrzy na pomysł nauczyciela, a ci którzy chcieliby dołączyć, muszą liczyć się z drwinami ze strony kolegów. serial Glee to serial, który bardzo ciekawie pokazuje jak działają szkolne mury, jakie panują tam zasady, jaka jest teraźniejsza młodzież, ale i jaka jest również zazdrość kolegów po fachu i koleżanek nauczycielek, a raczej trenerki szkolnego zespołu, która postanawia zrobić na złość koledze i postanawia jak najszybciej zepsuć mu jego marzenie. filmy online i seriale tego typu to raczej opowieści dla młodzieży, ale polecamy również dorosłym.Dodaj nowy komentarz do artykułu Glee
Nick: