Dodany: 2012-10-10 08:49:26

 

Pretty Dirty Secretsserial Pretty Dirty Secrets to serial, który składa się z ograniczonej ilości odcinków, bardzo krótkich, które mają za zadanie być wskazówką dla tych, którzy oglądają serial pretty little liers.

 

To tylko ci, którzy oglądają ten serial wiedzą, o czym mowa w tym serialu, i wiedzą czym są podpowiedzi, które przedstawiane są w tym serialu. serial Pretty Dirty Secrets to podpowiedzi do kolejnego sezonu odcinków z serii, dla której zostały wyprodukowane.

 

Ci, którzy na bieżąco śledzą to co działo się we wspomnianym serialu wiedzą, że na kolejny sezon muszą trochę poczekać, a to oznacza, przede wszystkim to, że muszą mieć sporo cierpliwości by wrócić do swojego ulubionego serialu. Dlatego też producent by trochę podtrzymać tę niepewność, ale i sprawić, że widzowie nie zapomną o serialu postanowił wypuścić właśnie ten rodzaj powiedzmy miniserialu. Serial pretty dirty secrets to jak filmy online, które są zajawkami do kolejnych części większych produkcji. Takie zabiegi w świecie kina są bardzo często praktykowane to zabieg nieco marketingowy, który przede wszystkim uświadamia wszystkim widzom, że rzeczywiście czekają na swój serial.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pretty Dirty Secrets
Nick: