Dodany: 2012-10-10 08:55:45

 

The Mob Doctorserial The Mob Doctor to serial, który jest o tyle ciekawy, że opowiada o losach lekarki, która ma poważny problem.

 

W związku z tym, że jej rodzina ma długi u mafii ona te długi musi spłacać. Jak? Poprzez swoją pracę dla nich i na ich zlecenie, zawsze wtedy, kiedy tylko będą tego potrzebować. Serial the mob doctor to serial, który opowiada o tym, jak kobieta zostaje uwikłana w sprawy, o których nie miała wcześniej pojęcia, jak jej wiedza i doświadczenie z zakresu kardiochirurgii zostaje wykorzystana po to, by pomagać mafii i tworzyć brudne interesy. serial The Mob Doctor to serial, który przede wszystkim jest nieco innym ujęcie mafijnych seriali, jakie znamy.

 

W tym przypadku nasza główna bohaterka nie ma raczej większych szans na ucieczkę, na odcięcie się od mafii, bo grozi jej i jej bliskim niebezpieczeństwo. filmy online i seriale mafijne zazwyczaj opowiadają o tym, jak kolorowy jest świat mafii, w tym przypadku z pewnością tak nie jest i widz, szybko się o tym przekona. Polecamy serial nie tylko tym, którzy lubią kryminalne seriale, ale również seriale przygodowe z dużą dozą pewnego rodzaju niewiedzy. Serial jest doskonały dla tych, których wciągają takie opowieści.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Mob Doctor
Nick: