Dodany: 2012-10-10 08:58:12

 

RevolutionCo by było, gdyby nagle na całym świecie zabrakło prądu? Czy jestemy gotowi na takie rozwiązanie? Czy wszystkie mądre głowy świta mogłyby coś zrobić by przywrócić wtedy światu prąd?

 

Czy my jako ludzie jesteśmy w stanie dziś żyć bez prądu i wszystkich urządzeń, które są dziś na prąd i których potrzebujemy do codziennego życia? Serial revolution to serial pokazujący właśnie taką sytuację. serial Revolution to serial pokazujący, jak nagle – na świecie nie ma prądu, jesteśmy go pozbawieni i cofamy się do tego, jak żyli nasi przodkowie. Zamykamy się w małych społecznościach, nie wiemy jak sobie radzić, ani tez ni wiemy, czy jest ktoś, kto mógłby uratować świat w tej sytuacji.

 

http://www.ekino.tv/serial,revolution.html to serial, który pokazuje jak zmienia się świat, który raptem zostaje pozbawiony tego, czym zyje i jak funkcjonuje. Serial revolution daje nam sporo do myślenia, kiedy obserwujemy bohaterów nie mogących pogodzić się ze zmianą świata z tym, że o wszystko teraz będa musieli walczyć i wszystko zdobywać w inny niż dotąd sposób. filmy online i seriale tego typu to przede wszystkim coś z katastroficznego punktu widzenia na świat, a więc coś do czego już przywykliśmy, ale czy rzeczywiście? Zapraszamy do oglądania serialu.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Revolution
Nick: