Dodany: 2012-10-10 09:03:15

 

Rizzoli&Islesserial Rizzoli&Isles to serial, który pokochaliśmy przede wszystkim dlatego, że jest to jeden z tych seriali, które opierają się na kryminalnych zagadkach i co ważne na poważnym duecie, który rozwiązuje te zadanie i zagadki.

 

serial Rizzoli&Isles to serial, który polega przede wszystkim na odkrywaniu kolejnych już zagadek od strony medycznej, ale i od strony policyjnej. serial Rizzoli&Isles to serial, który opowiada o partnerkach, które razem pracują po to, by rozwiązywać zagadki kryminalne, z którymi nikt nie daje sobie sprawy.

 

Serial jest o tyle inny, że główne role w tym serialu grają kobiety i to one są tymi twardymi kobietami, które walczą z przestępcami. Serial ten jest ciekawy, bo partnerki to dwa odmienne charaktery, które mimo, że są inne, to ciekawie ze sobą współgrają, ale również doskonale się dogadują jako kobiety w zyciu prywatnym. Serial tak jak i filmy online tego typu pokazują, że nie tylko jest to trudne zadanie bycie agentkami do zadań specjalnych, ale również agentkami, które muszą wiedzieć, że wciąż może im zagrać poważne niebezpieczeństwo.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rizzoli&Isles
Nick: