Dodany: 2012-10-10 09:04:44

 

Detektyw Monkserial Detektyw Monk to serial, który jest nie tylko zabawnym przekształcenie seriali, które dobrze znamy, ale również jest czymś innym, a to zawsze przyciąga widzów.

 

serial Detektyw Monk to serial, który opowiada o nieco neurotycznym, bojącym sie wszystkiego niemal , ale przy tym genialnym detektywie, który zawsze dostaje takie sprawy, z którymi nie potrafi sobie poradzić policja.

 

Serial detektyw monk to serial, który opowiada o tym, jak przy pomocy swojej asystentki – detektyw monk odgaduje nawet najtrudniejsze zagadki. serial Detektyw Monk to serial, który jest bardzo ciekawy przez to, że jest serialem kryminalnym,ale również jest serialem, który przy tym wszystkim pokazuje, że stereotyp superbohatera to dziś nieco przekłamany obraz, bo nie chodzi o to by ten superbohater był silny i bardzo odwazny, ale przede wszystkim miał to coś – co pomaga mu rozwiązywać te zagadki, które ma do rozwiązania. Taki jest właśnie monk, który boi się wielu rzeczy i nie ma w sobie charyzmy, ale za to potrafi poprzez swój analityczny umysł wszystko szybko i spraawnie rozwiązać. filmy online zazwyczaj pokazują takich detektywów jako bohaterów z górą mięśni – w tym przypadku nie ma o tym mowy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Detektyw Monk
Nick: