Dodany: 2012-10-10 09:25:13

 

The Lying Gameserial The Lying Game to serial, który opowiada o tym, jak dwie siostry zostają rozdzielone tuż na starcie ich życia, a więc przy porodzie.

 

Zostają oddane do innych rodzin i każda ma zupełnie inny świat. Jedna mieszka z bogatą rodzina, inna z raczej ubogiej rodzinie z przyrodnim bratem. serial The Lying Game opowiada o tym, ja pewnego dnai dziewczyny spotykają się i chcą dowiedzieć się prawdy o sobie, a więc chcą znaleźć swoją prawdziwą matkę i ojca.

 

Chcą dowiedzieć się dlaczego ich pozostawiła i kazała je rozdzielić. To jednak nie będzie takie łatwe, bo nikt nie chce im pomóc, a one do czasu wyjaśnienia sprawy ukrywają, że są siostrami. serial The Lying Game to opowieść o tym, jak dziewczyny postanawiają się rozdzielić by móc znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania o swoją przeszłość. Seril ten pokazuje jak jedna z sióstr wyrusza szukać prawdy, a druga zastępuje ją w jej domu – udając ją. Jak sie okazuje to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Nie będzie ona potrafiła początkowo odnaleźć się w nowej dla siebie sytuacji, ani też nie będzie umiała się odnaleźć w narzuconej jej roli. filmy online tego typu już niegdyś powstawały więc fabuła jest nam znana, pora zobaczyć to w formie serialu.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Lying Game
Nick: