Dodany: 2012-10-10 09:33:15
 

JAG: Wojskowe Biuro Śledczeserial JAG: Wojskowe Biuro Śledcze jak sama nazwa mówi to serial opowiadający o biurze śledczym, które prowadzi tylko sprawy związane z wojskiem i jego podopiecznymi.

 

serial JAG: Wojskowe Biuro Śledcze to serial, który ma za zadanie pokazać do jakich często rzeczy dochodzi w amerykańskim wojsku, jakie sprawy muszą być badane przez specjalnym śledczych, a także jak często łamią prawo wojskowi i jakie kary się im wymierza. serial JAG: Wojskowe Biuro Śledcze to serial, który ma wielu fanów bo emitowany był kilkanaście lat temu, dziś są to już kolejne, powtórkowe emisje tego serialu.

 

Serial podobnie jak filmy online, które zajmują się sprawami wojskowymi – pokazuje jak wiele spraw jest często ukrywanych przez wojskowych by nie narażać kolegów. Serial ten jest serialem o zabarwieniu kryminalnym, ale również jest to serial, który jest serialem przygodowym i pokazuje wiele różnych sytuacji , z których wydaje się nie ma wyjścia. Serial polecamy miłośnikom takich właśnie gatunków.Dodaj nowy komentarz do artykułu JAG: Wojskowe Biuro Śledcze
Nick: