Dodany: 2012-10-10 09:37:03

 

Agentka o stu twarzachserial Agentka o stu twarzach to serial, który opowiada losy dziewczyny, która jest studentką i pracownicą banku, a przy tym agentką CIA.

 

Przynajmniej tak jej się wydaje. Bo kiedy okazuje się, że dziewczyna wyjawia prawdę o swoje pracy dla agencji swojemu chłopakowi – szybko okazuje się, że wydano wyrok zniszczenia mężczyzny, a dziewczyna szybko dowiaduje się, że ta jednostka to nie CIA a zwykła banda ludzi , którzy wykonują różne operacje na polecenie tych, którzy po prostu dobrze zapłacą.

 

Od tej pory dziewczyna – nasza główna bohaterka – zaczyna prace dla CIA, której pomaga rozpracować grupę w której pracowała do tej pory. serial Agentka o stu twarzach to serial, który opowiada o tym, jak dziewczyna, która czuje sie już nieco zagubiona poprzez liczne role, które sobie narzuciła – ma dość, wtedy wyjawia prawdę swojemu chłopakowi. http://www.ekino.tv/serial,agentka-o-stu-twarzach-alias.html to serial jak filmy online, które opowiadają o agentach ich akcjach i specjalnej pracy dla rządu. Serial ten ma dziś już masę fanów, bo jak się okazuje lubimy takie wątki, niewyjaśnionych spraw i pracy agencji rządowych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Agentka o stu twarzach
Nick: