Dodany: 2012-10-10 09:41:15

 

Mad Manserial Mad Man to serial opowiadający o człowieku, który jest specem od reklamy. To jak pracuje i jak wykorzystuje swoje umiejętności, często nielegalnie, by coś załatwić w sprawie służbowej to główna część tego serialu.

 

serial Mad Man to opowieść o latach 60 tych kiedy zupełnie inaczej żyli ludzie, którzy mieli pieniądze i wydawało im się, podobnie jak naszemu głównemu bohaterowi, że jest panem życia, nie tylko swojego, ale i innych.

 

Serial mad man to serial, który opowiada o tym, jak nie tylko nasz główny bohater pracuje, ale również kim są jego współpracownicy i jaki jest świat, który został wtedy ukształtowany. Nasz główny bohater nie może narzekają ani na pracę, ani na brak pieniędzy, ani tez na brak jakiegoś luzu w życiu. serial Mad Man pokazuje również nam jaka była i jest różnic między czasami, w których toczy się serial, a tymi, które otaczają nas dziś. Serial ten podobnie jak filmy online, które opowiadają o latach 60'tych mogą być doskonałymi źródłami wiedzy dla nas o czasach, których nie znamy, a które zdecydowanie zasługują na naszą uwagę.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Mad Man
Nick: