Dodany: 2012-10-10 09:45:47

 

Degrassi: Nowe pokolenieserial Degrassi: Nowe pokolenie to typowy serial dla młodzieży. Ci , którzy nie mają już siły patrzeć na miłosne wybryki, trudne sprawy i imprezy młodych ludzi – zdecydowanie powinni unikac tego serialu, jakim jest serial Degrassi: Nowe pokolenie.

 

serial Degrassi: Nowe pokolenie to serial, który opowiada o wzlotach i upadkach młodzieży. O tym, jaki jest ich świat, czego w tym świecie nie lubią, ale także to co ich przyciąga i wydaje im się atrakcyjne. Serial ten to typowa opowieść o młodzieży, która nie radzi sobie ze swoim dojrzewaniem. Serial ten podobnie jak filmy online, które opowiadają o młodzieży – są skierowane właśnie do tej grupy ludzi. W przypadku tego serialu, nie możemy spodziewać się niczego nadzwyczajnego.

 

To serial, który nie wnosi niczego nowego w kwestie seriali dla młodych ludzi. Jest szkoła, w której się uczą, są grupy, które tworzą różni młodzi ludzie, są zawody miłosne, a także wielka nadziej i chęć takiego życia, by można było spróbować wszystkiego, bez większych konsekwencji. Polecamy, jeśli takie seriale lubicie, jeśli nie – zdecydowanie nic w tym serialu nie znajdziecie dla siebie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Degrassi: Nowe pokolenie
Nick: