Dodany: 2012-10-10 09:47:30

 

RanczoSerial ranczo to jeden z ulubionych seriali Polaków. Serial ranczo to przede wszystkim pokazanie bardzo zacofanej wsi, której główną atrakcją jest plotkowanie i siedzenie przed sklepem z piwem w ręku.

 

serial Ranczo to serial, który opowiada o wsi Wilkowyje. Wieś ta jest o tyle nietypowa, że rządzą nią nie tylko wójt, ale i ksiądz. Co najzabawniejsze – to bracia bliźniacy, którzy kompletnie nie potrafią się ze sobą dogadać i mają niemal na każdy temat odmienne zdanie. Serial ranczo emitowany jest w telewizji polskiej i jest dziś niezwykle konkurencyjny dla wszystkich serial, które są emitowane w telewizjach komercyjnych. serial Ranczo to serial, który ma jeszcze jeden wątek – pojawia się we wsi 'Amerykanka, która nie tylko jest zupełnie inna niż mieszkańcy wsi, ale stara się również do swoich racji przekonać zatwardziałych mieszkańców.

 

Serial jest doskonałą zabawą dla całej rodziny i to dlatego jest dziś nazywany serialem, który łączy pokolenia. Seriale i filmy online tego typu kochamy najbardziej, bo mimo, że nie mają zbyt trudnej fabuły, to jednak mimo wszystko są to seriale i filmy, które łączą nas i gromadzą przed telewizorami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ranczo
Nick: