Dodany: 2012-10-10 09:48:53

 

Ostry dyżurSeriale o lekarzach i seriale z lekarzami w rolach głównych – to wielu z nas kocha najbardziej. Dlatego też seriale te cieszą się ogromną popularnością i wciąż pojawiają się na rynku kolejne, które traktują niemal o tym samym .

 

serial Ostry dyżur to serial niemal klasyk. Serial ostry dyżur to serial, który pojawił się w naszej telewizji jako pierwszy serial o lekarzach i medycynie, jednak pokazany w inny sposób niż serial i filmy online, do których przywykliśmy. serial Ostry dyżur to serial, który odpowiada losy szpitala w Nowym Yorku, który pełen jest nie tylko cierpiących ludzi, którzy przychodzą po pomoc w bardzo poważnych już kwestiach – ostry dyżur opowiada bowiem nie o oddziale, a konkretnie o ostrym dyżurze, a więc miejscu gdzie trafiają naprawdę poszkodowani.

 

Dlatego też serial Ostry dyżur jest nieco bardziej drastyczny i realistyczny niż wszystkie polskie seriale o medycynie, które ugrzeczniają i nieco ukrywają realia szpitali przed swoimi widzami nie pokazują wszystkiego tk, jak wygląda naprawdę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ostry dyżur
Nick: