Dodany: 2012-10-10 10:18:38

 

Pełna chataserial Pełna chata – to serial, który dla wielu dzisiejszych widzów jest serialem, na którym się wychowaliśmy. serial Pełna chata opowiada losy samotnego ojca mieszkającego w domu ze swoimi braćmi i swoimi trzema, wyjątkowymi córkami, z których każda jest inna, wymaga czegoś innego, jest na innym etapie dojrzewania i co ciekawe – każda potrzebuje zainteresowania swojego taty.

 

Serial pełna chata to doskonały serial familijny, który wciąganie każdego, kto lubi dobry humor. serial Pełna chata to piękne lata 80'te przedstawione w kolorowy sposób, ciekawie, zabawnie i przede wszystkim bez zbędnych dodatków. Serial pełna chata pamiętamy jako serial rodzinny o perypetiach każdego z braci naszego głównego bohatera, każdej z córek, a także samego ojca, który szuka w swoim życiu miłości, która jak się okazuje jest bardzo blisko.

 

Serial ten przypomina nam trochę filmy online o kolorowych latach 80' tych i 90'tych o szale telewizyjnym i pierwszych karierach tego typu. Serial polecamy każdemu, kto lubi dobrze się bawić.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pełna chata
Nick: