Dodany: 2012-10-10 10:22:07

 

Allo Allo!serial Allo Allo! to serial, którego nie sposób jest nie pamiętać. Serial allo allo! To serial opowiadający o czasach drugiej wojny światowej, o tym jak niemieckie rzecze zjawiają się wśród Anglików, którzy nie muszą ich tolerować i starają się to pokazać.

 

serial Allo Allo! To doskonały serial pokazujący w nietypowy sposób ruch oporu, konspiracje i samych Niemców, którzy są przekształceni w tym filmie nie tylko w śmieszne postaci w swojej beznadziejności, ale również jako osoby nieco niepełnosprawne, takie które stają się mimo, ze agresywne – powodom do śmiechu. Serial allo allo!

 

To serial, który lubimy, bo przede wszystkim jest to serial inny, takiej fabuły jeszcze nie widzieliśmy w żadnym serialu, dlatego bawi nas i wciąga. serial Allo Allo! To serial, który kochamy za poczucie humoru, za inne podejście do czasów wojny i za śmianie się z wrogaa, który przedstawiany jest wciąż jako wróg, którego nie da się pokonać. Serial allo allo! Jak filmy online o tej samej tematyce – zupełnie różni się całością pokazanych faktów – co jeszcze bardziej humorystycznie pokazuje cały wątek. Serial polecamy każdemu, kto nie widział tej produkcji, bo warto!.Dodaj nowy komentarz do artykułu Allo Allo!
Nick: