Dodany: 2012-10-10 10:29:22

 

Sabrina, nastoletnia czarownicasabrina nastoletnia czarownica" target="_blank">serial Sabrina, nastoletnia czarownica to serial jeden z wielu skierowanych do nastolatków.

 

serial Sabrina, nastoletnia czarownica to serial, który pokazuje nam główną bohaterkę – zwykłą zdawałoby się nastolatkę, która mieszka ze swoimi ciotkami, chodzi do szkoły , ma swoje sympatie, a także kota, który nie odstępuje jej na krok. Sabrina jednak nie jest zwykłą amerykańską nastolatką, a jest dziewczyną, która posiada niezwykłe moce, posiada zdolności czarowania i jak się dowiaduje od swoich ciotek – należy do rodziny czarownic.

 

serial Sabrina, nastoletnia czarownica to serial, który pokazuje nam jak nastolatka , która żyje w normalnym świcie musi poradzić sobie z połączeniem tego ze swoimi zdolnościami i magią, która nie odejdzie. Czy uda się głównej bohaterce zachować sekret? Z pewnością będzie trudno, jednak zawsze może liczyć na swoje ciotki i kota, który mówi i jest jej najlepszym doradcą. Serial sabrina nastoletnia czarownica to serial zabawny, ciekawy i inny niż te, które tworzone są dziś, serial ten powstał jeszcze w czasie niewielkiego nasycenia rynku serialami dla nastolatków. filmy online i serial które dziś powstają o czarownicach raczej nie pokazują ich w ten sposób, dlatego sabrina się wyróżnia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Sabrina, nastoletnia czarownica
Nick: