Dodany: 2012-10-10 10:36:00

 

Grimmserial Grimm to serial, który mimo, że niedługo gości na polskim rynku już ma masę swoich wiernych widzów, którzy śledzą przygody głównego bohatera.

 

serial Grimm, bo o nim mowa to serial opowiadający przygody mężczyzny, młodego agenta, który ma za zadanie z racji swojej pracy rozwiązywać kryminalne zagadki różnorodnych zbrodni. Szybko jednak odkrywa, że nie jest taki, jak jego koledzy z pracy, a to dlatego, że posiada on nadzwyczajne zdolności i umiejętności, które przede wszystkim dają mu dużo do myślenia, boi się ich.

 

Kiedy dowiaduje się, że jest jedną z ostatnich istot na świecie, które potrafią widzieć umarłych, które potrafią wyłapywać istniejące wśród normalnych ludzi istoty, które się ukrywają i mogą być winne wielu ludzkich nieszczęść – postanawia wykorzystać swoje moce by walczyć o ludzi, o świat i z istotami, dla których nie ma miejsca w świcie ludzi. Serial grimm to baśniowe, momentami bajkowe odzwierciedlenie superbohatera. Serial grimm jak filmy online przygodowe – jest produkcją, którą ściąga przed telewizory nie tylko osoby, które kochają przygodę , ale i elementy fantastyki. serial Grimm, bo o nim tu mowa polecamy każdemu, kto lubi nieco inni sposób prowadzenia serialu kryminalnego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Grimm
Nick: