Dodany: 2012-10-26 12:54:03

 

Midnight SonOglądając film Midnight son mamy wrażenie jakbyśmy oglądali produkcję z pogranicza trzech gatunków filmowych. Poprzez filmy online mamy możliwość zaobserwowania przygody, horroru jak również dramatu. Główny bohater wiedzie życie samotnika, odcina się od ludzi i żyje tylko swoim własnym życiem.

 

Chce jednak coś zmienić – film Midnight Son pokazuje jednak, że zmiany nie są najłatwiejsze. Wręcz można powiedzieć, że bardzo trudne, często również niemożliwe do przeprowadzenia. Jednak wszystko zmienia się, kiedy poznaje uroczą Mary w której bez pamięci się zakochuje. Niestety jego pogarszający się stan zdrowia sprawia, że zaczyna się dziwnie zachowywać.

 

Nie może poradzić sobie z demonami. Stara się jednak przeciwdziałać ich pojawianiu się. Kupuje mięso i krew w pobliskiej rzeźni. Z czasem jednak zaczyna mieć coraz większe pragnienie – pragnienie ludzkiej krwi. Jeśli więc lubisz tego typu obrazy – film Midnight son, który prezentowany jest poprzez filmy online w internecie jest propozycją właśnie dla Ciebie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Midnight Son
Nick: