Dodany: 2012-12-19 10:45:50

 

Jesteś BogiemFilmy online polskiego pochodzenia to niesamowita rzadkość. Jeszcze większą rzadkością jest sytuacja w której przynoszą zyski, popularność naszego kina przypada na kilka lepszych produkcji.

 

Jedną z nich jest film Jesteś Bogiem. Jest to historia powstania i zakończenia zespołu paktofonika, jego historia jest o tyle dramatyczna, że skończyła się śmiercią jej lidera. Była to śmierć samobójcza, w bliżej nie wyjaśnionych okolicznościach.

 

W film Jesteś Bogiem przedstawione na pierwszym planie nie zostały koleje zespołu a raczej realia powstawania muzyki hip hopowej pod koniec lat 90 tych i na początku 2000. Do tej pory muzyka ta nie jest uznawana przez główne media i siedzi praktycznie w podziemiu. Mimo, iż nie przenika do szerokich kanałów dystrybucyjnych i medialnych to ma rzesze fanów, muzyka ta zaczynała w podziemiu i ciągle tam tkwi. Ne eprzeszkadza to liderom hip hopu zarabiać naprawdę dużych pieniędzy. W film Jesteś Bogiem wszystko to zostało ujęte w sposób przejmujący, oddziałuje na widza przez długi czas po zakończonym seansie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jesteś Bogiem
Nick: