Dodany: 2012-12-19 10:47:11

 

Pies WampirW filmy online często wykorzystuje się wampiry w motywach horrorów. W filmy online mamy setki różnych sposobów na straszenie wampirami. Co by było gdyby raz użyć psa wampira.

 

To stało się w film Pies Wampir, tu główny bohater właśnie musi wyjechać do szkoły wojskowej, w tej samej chwili dostaje przesyłkę od wujka z Transylwanii. Okazuje się, że w środku jest pies, pies i to niezwykły, jest wampirem, umie mówić i ma 600 lat. Główny bohater film Pies Wampir musi stawić czoło doktorowi, który chce porwać psa w celach pobrania jego DNA do badan i opracowania eliksiru młodości a raczej wieczności.

 

W film Pies Wampir jest sporo komedii, śmiechu, to film oparty na prostej fabule jedyne co naprawdę ciekawe to sam czworonóg. Stworzenie psa wampira jest bardzo oryginalnym pomysłem. To świeżość, nowość w bardzo już wyeksploatowanym temacie. Film wyszedł w 2012 roku czyli całkiem niedawno, kandydatem do Oscara lub innych nagród filmowych raczej nie będzie. Mimo to warto film obejrzeć przygody psa wampira i człowieka to rzadkość.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pies Wampir
Nick: