Dodany: 2012-12-19 10:48:41

 

Nieodparty urokFilmy online to często romanse, dla tej kategorii filmów są one gatunkiem wiecznym. W ostatnich latach komedie romantyczne stały się najczęściej produkowanymi filmami w Ameryce Stanów Zjednoczonych.

 

W filmy online jest zatem sporo miejsca na takie produkcje. W film Nieodparty urok jest masa komedii nieco mniej romansu, bohaterką filmu jest Amanda, która prowadzi miejscowa restaurację. Interes nie przynosi jakichś dużych zysków. Bohaterka film Nieodparty urok rozważa zamknięcie biznesu, wtedy spotyka czarodzieja krabów, daje on jej niezwykłą moc. Jak się okazuje już następnego dnia Amanda potrafi gotować najlepiej na świecie, jej nowy talent kulinarny szybko przekłada się na sukcesy finansowe.

 

Jeden z jej klientów szef centrum handlowego regularnie przychodzi do restauracji i interesuje się gospodynią miejsca. Jest nieśmiały, ale dobre jedzenie szybko sprawia, że rodzą się nowe uczucia. Będąc pod urokiem głównej bohaterki film Nieodparty urok, akcja zaczyna przechodzić do finałowego etapu i wszystko kończy się happy endem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nieodparty urok
Nick: