Dodany: 2012-12-19 10:51:20

 

EwaFilmy online to tez kino studyjne, dramatyczne, nisko budżetowe, fabularne. Trzeba jednak przyznać, że kino niszowe choć często porusza się w trudnej tematyce to nie odnosi sukcesów na światowych tabloidach.

 

W szeregach filmy online zawsze trafi się kilka ciekawszych produkcji z kina niszowego. Wśród polskich hitów znajdzie się film Ewa, jest to opowieść o tym jak trudy życia i problemy finansowe przekładają się na nasze wewnętrzne relacje. W film Ewa nie ma miejsca na puste słowa, cała rodzina stoi w obliczu kłopotów finansowych, mąż jest bezrobotny sprzedaje złom, żeby cokolwiek zarobić. Bezrobotna matka i dzieci na utrzymaniu, zapomogi i byle do pierwszego.

 

Rosnące napięcie w rodzinie sprawia, że wszystko zaczyna się komplikować, członkowie rodziny zaczynają się kłócić między sobą, co doprowadza do poważnych konsekwencji. Matka dostaje propozycję pracy w nocnym klubie jako sprzątaczką, z czasem jednak dostaje ultimatum, albo przechodzi na prostytucję albo wypada. W takiej sytuacji życiowej decyduje się na ten dramatyczny krok. O tym mniej więcej jest film Ewa.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ewa
Nick: