Dodany: 2012-12-19 10:52:37
 

Killer JoeFilmy online pełne są produkcji niewypałów, do ich grona często zalicza się między innymi filmy łączące w sobie kilka gatunków np. komedie, dramat, kryminał. To wszystko zebrane razem daje efekt bardzo słaby, łączenie tak przeciwstawnych gatunków jest skazane na porażkę, wszystko w jednym.

 

filmy online są bardzo dobrym sposobem na nudne popołudnie, w film Killer Joe mamy taką niebezpieczną mieszankę. Diler wpada w tarapaty, boi się zdemaskowania w celu uniknięcia tego niechcianego zdarzenia postanawia podjąć ponadprzeciętne kroki. A jest to próba zabójstwa własnej matki, w tym celu wynajmuje płatnego mordercę.

 

Wynajęcie go nie jest dla bohatera film Killer Joe większe wyzwanie. Nie trudno się z tym uporać, cała akcja się komplikuje jak to zwykle w komedii bywa nic nie może przebiegać liniowo. Wszystko musi być nieco bardziej skomplikowane, akcja nabiera tempa i liczne komplikacje zdają się dodawać smaku i podkreślać nierealność tego filmu. Wątki fabularne są wyraźne i nie zawsze śmieszne to problem jaki ma film Killer Joe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Killer Joe
Nick: