Dodany: 2012-12-19 10:54:07

 

Niesamowity Spider-ManFilmy online często adaptują pomysły z komiksów. Bardzo często powraca się do czołowych bohaterów komiksowych, w filmy online Spider man był wiele razy eksploatowany. Nowszą produkcja w tym cyklu otwierającą prawdopodobnie nową sagę jest film Niesamowity Spider-Man.

 

To pierwszy z filmów o przygodach Spider mana w nowej odsłonie, poprzednia część sagi chyba została uznana za niewłaściwą. I to jest wyjaśnienie dla powstania film Niesamowity Spider-Man, jest to nowy film inny od poprzednich zupełnie inny. Brak w nim np. hollywodzkich pościgów, ale za to mamy spójną logiczną fabułę. Watki przeplatają się między sobą w sposób bardzo wyraźny i inteligentny.

 

Może to przynieść bardzo wiele korzyści w postaci przyciągnięcia fanów a przede wszystkim zadowolenia ich. W film Niesamowity Spider-Man przeciwnikiem człowieka pająka będzie człowiek jaszczur znany fanom animowanych serii o Spider manie. Jest to mniej patetyczny film i dużo bardziej skoncentrowany na samej fabule i tym co dzieje się w filmie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Niesamowity Spider-Man
Nick: