Dodany: 2012-12-19 10:55:34

 

Operacja ArgoW filmy online często pojawiają się filmy historyczne lub oparte na faktach. To jeden z rodzajów kina, który nigdy się nie starzeje, zawsze ktoś przychodzi to obejrzeć. W filmy online jest sporo miejsca na tego typu produkcje, ciągle pojawiają się nowe.

 

Jednym z najnowszych jest film Operacja Argo, to historia oparta na faktach o tym jak z rąk irańskich zostało odbitych sześciu żołnierzy amerykańskich. To bardzo niebezpieczna akcja miała miejsce w roku 1979 czyli bardzo dawno temu. Trudno uwierzyć, ale to już poprzedni wiek, teraz w nowym wieku także zdarzają się takie sytuacje, zawsze po pewnym czasie wychodzi na jaw cała prawda o tym co wówczas się działo.

 

W film Operacja Argo wszystko przedstawione jest z ujęciem każdego detalu, jedna rzecz tylko odbiega od rzeczywistości tamtych lat, sprzęt wtedy nie było takiego sprzętu jak dziś. Tak więc ta jedna rzecz nie udała się w film Operacja Argo. Zbyt nowoczesny jak na tamte realia, nie wszystko uda się zrobić bezbłędnie. Pomyłki się zdarzają, ale nie zmienia to faktu, że film jest wykonany z rozmachem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Operacja Argo
Nick: