Dodany: 2012-12-19 10:58:26

 

Nigdy nie umieraj samW filmy online jest cała masa opowieści o życiu gangsterów lub bossów mafijnych. Jest kilka pozycji pośród filmy online, które są warte uwagi. Większość filmów jest do siebie bardzo podobna, czasem trafia się coś wyjątkowego, takim filmem jest np.

film Nigdy nie umieraj sam.

 

To dokument ma nietypową budowę jak na film gangsterski. Po pierwsze zaczyna się od śmierci bossa a nie jego narodzin i po drugie jest dokumentem. Fabuła film Nigdy nie umieraj sam jest następująca, dziennikarz odnajduje dziennik zmarłego bossa podziemia. Z zapisków odczytuje początki jego kariery, tego jak z szeregowego gangstera stał się prawdziwym bossem na miarę włoskiej rodziny.

 

Na samym końcu znajdują się zapiski nieco refleksyjne, wątpliwości gangstera czy to co robi nie przyniesie mu negatywnych konsekwencji. Jak się potem okazało przyniosły i okazały się niekorzystne i nieopłacalne. W film Nigdy nie umieraj sam główny bohater jest pokazywany z pozycji narratora a nie pierwszej osoby. Historia jest niesamowita i sam pomysł godny uwagi.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nigdy nie umieraj sam
Nick: