Dodany: 2012-12-19 10:59:51

 

Zeszłej nocyFilmy online to kasowe produkcje, często trafiają w ich grona najchętniej oglądane pozycje w światowym boxoffice. W film Zeszłej nocy mamy głównych bohaterów jakimi są dwie pary, w zasadzie to jedna. Jest to kino psychologiczne, i film jakim debiutuje młoda reżyserka.

 

Historia przedstawiona w film Zeszłej nocy jest przejmująca, mamy do czynienia z parą młodych ludzi, którzy są parą. Mają dobrą pracę i nie narzekają na pieniądze, ponadto muszą się uporać z wielkim wyzwaniem jakim stawia przed nimi życie. Mianowicie podczas jednej z imprez firmowych w pracy męża, żona widzi go w dwuznacznej sytuacji z pracowniczką.

 

Nabiera podejrzeń, wkrótce okazuje się, że mąż wyjeżdża razem z koleżanką z pracy w delegację. Teraz dopiero podejrzenia się zaostrzają, a żona spotyka dawną miłość. Jak wszystko się zakończy? Trzeba obejrzeć film Zeszłej nocy żeby poznać odpowiedź na to pytanie. To wciągająca i magnetyczna odpowiedź o naszej rzeczywistości, i o tym czy podejrzenie o zdradę usprawiedliwia naszą zdradę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zeszłej nocy
Nick: