Dodany: 2012-12-19 11:03:36

 

Dziewczyna kontra potwórW filmy online mamy do czynienia z produkcjami dla dzieci. Często są to filmy mało poważne robione po to by wnieść nieco humoru do naszego otoczenia i życia. Nie zawsze im się to udaje widać to po efekcie jaki przynosi nam oglądanie film Dziewczyna kontra potwór.

 

W film Dziewczyna kontra potwór widzimy główną bohaterkę jako sympatyczną dziewczynę. Pojawiają się problemy, okazuje się, że nie może odbyć się koncert w którym miała brać udział. Nie wie, że jej rodzina jest naznaczona do łapania potworów, kiedy postanawia w hallowen wyjść z domu uwalnia groźnego potwora, który może spowodować poważne szkody. Musi go teraz złapać, jakby tego było mało pojawia się watek zemsty, kiedyś to potomkowie jej rodziny zamknęli go na wieki, teraz musi go z powrotem zamknąć w klatce.

 

W film Dziewczyna kontra potwór jest cała masa pułapek i niebezpieczeństw czyhających na główną bohaterkę. Sama musi się zmierzyć z tymi wyzwaniami przyznaje reżyser film Dziewczyna kontra potwór. Mamy tu masę akcji tylko, że jest to raczej film dedykowany widzom nieletnim lub bardzo młodym.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dziewczyna kontra potwór
Nick: