Dodany: 2012-12-19 11:06:13

 

Abraham Lincoln: Łowca wampirówFilmy online to nieraz mocno nieprzemyślane produkcje. Są gatunki filmowe bardzo mocno podatne na wszelkiego typu bezsensowne pomysły tym gatunkiem są horrory i science fiction. Dlatego, że wszystko tu przejdzie wykorzystuje się najmniej przydatne i sensowne pomysły.

 

Nie odbija się to pozytywnie na przyciąganych klientach do sal kinowych. film Abraham Lincoln: Łowca wampirów jest jednym z nich. To produkcja oparta na bardzo bezsensownym pomyśle z prezydenta Stanów Zjednoczonych jakim był Abraham Lincoln zrobiono łowcę wampirów, był to jednak nieudany pomysł co pokazały wpływy z tego filmu.

 

Dobry film musi być przede wszystkim doskonale przemyślany i dobrze zrobiony, rozmachu w film Abraham Lincoln: Łowca wampirów nie brakuje. Fabularne braki najtrudniej jest zastąpić, albo wypełnić to prawdziwe wyzwanie, nawet bardzo kreatywne pomysły nie zawsze są w stanie zaspokoić gusta wybrednych dzisiaj fanów kina. Ta nieprzyjemność spotkała film Abraham Lincoln: Łowca wampirów. Nie jest to film, który przejdzie do historii kina w pozytywnym świetle.Dodaj nowy komentarz do artykułu Abraham Lincoln: Łowca wampirów
Nick: