Dodany: 2012-12-19 11:09:39

 

Pamięć absolutnaFilmy online to często adaptacje powieści. Jednym z bardziej poczytnych autorów z gatunku science fiction jest F.K. Dick wiele jego książek sprzedaje się znakomicie. Wyśmienite rezultaty przynosi też ekranizowanie najlepszych jego powieści.

 

Z tymi ekranizacjami jest pewien spory problem, mocno odbiegają od swoich książkowych pierwowzorów.

To dotyczy także film Pamięć absolutna. W film Pamięć absolutna mamy do czynienia z nietypowym pomysłem. Świat kosmiczny, przyszłość ludzie latają po różnych planetach, świat jest mocno podzielony.

 

Bohater film Pamięć absolutna ma poukładane życie żonę, pracę jako robotnik i pewne niebezpieczne aspiracje. Mianowicie szuka czegoś więcej, ma głębokie wewnętrzne przekonanie, które twki w nim od lat, że jest czymś więcej. Poszukując tego udaje sie na niebezpieczny eksperyment. Chce skorzystać z usługi polegającej na wizualizacji jego marzeń, może być kim chce tylko najpierw musi powiedzieć kim. Wszystko jest wykonywane za pomocą substancji chemicznych powstają w ten sposób urojenia przypominające rzeczywistość. Tu zaczyna rozwijać się akcja film Pamięć absolutna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pamięć absolutna
Nick: