Dodany: 2012-12-19 11:11:14

 

ChainedFilmy online czasami mają w swoim gronie filmy po prostu chore lub nieprzeciętnie nienormalne. Taki thriller jak film Chained jest zaliczany do tej kategorii, fabuła nie porywa choć pomysł jest niesamowicie nieludzki.

 

Do taksówki wsiada matka z dzieckiem i jeszcze nie wiedzą, że jedzie z nimi seryjny morderca. Na oczach chłopca zabija jego matkę a chłopca przetrzymuje, nadje mu też pewną funkcję ma grzebać jego ofiary. W film Chained mamy typowy dramat, thriller złożony tylko z dwóch bohaterów.

 

Nie ma miejsca na większą liczbę aktorów w tej jakże niesamowicie trudnej opowieści. Cała akcja bez wątpienia trzyma w napięciu od samego początku do końca. Chłopiec po kilkunastu latach niewoli postanawia uciec, aby tego dokonać musi podjąć pewne zdecydowane kroki. Czy mu się uda? Tego nie wiemy jeśli nie obejrzymy film Chained. Warto się pochylić nad tą niezwykłą pozycją. Jest warta uwagi w najmniejszym nawet względzie, gra aktorska nie stoi na najwyższym poziomie, ale nie jest tragiczna nie psuje efektów ani nie męci fabuły.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Chained
Nick: