Dodany: 2012-12-19 11:12:36

 

October BabyFilmy online często eksponują niepopularne w zdrowym społeczeństwie postawy. To również część rzeczywistości nie wszystko układa się po naszej myśli, tak jakbyśmy tego chcieli. Odstępstwa od normy się zdarzają, czasem nawet często.

 

W film October Baby mamy historię życia pewnej outsiderki, ma aspiracje aktorskie i czuje się inna niż wszyscy dookoła niej. W pewnym momencie dostaje pewne uzasadnienie, odpowiedź na te pytania jest taka, że została adoptowana a urodziła się po nieudanej aborcji. W tym celu bohaterka film October Baby wyrusza wraz z kolega i jego dziewczyną oraz kierowcą jednego vana w podróż do miejsca skąd pochodzi jej matka biologiczna.

 

Chce ją odnaleźć i uzyskać odpowiedź na nurtujące ją pytania, czy jej się to uda tego nie wiemy. Sytuacja nabiera tempa, wszyscy dobrze się bawią w trakcie samej podróży poza outsiderką. Akcja staje się coraz bardziej trudna i dramatyczna. Mimo tego w film October Baby jest trochę radości, sama opowieść wydaje się ciekawa, na pewno nie jest to łatwy film, lepiej obejrzeć go gdy ma się dobry nastrój.Dodaj nowy komentarz do artykułu October Baby
Nick: