Dodany: 2012-12-19 11:16:08

 

Fast GirlsSport to temat pojawiający się w filmy online raz na jakiś czas. Nie jest to temat regularny, sezonowo przenika w coraz to innych odsłonach do filmowego świata. Nie jest to świat prosty, rządzi się wolą, walki i głodem sukcesów, pełno tu także oszustw to wszystko jest wplecione w akcje film Fast Girls.

 

W film Fast Girls bohaterki to kobiety sportu chcące się stać jeszcze kobietami sukcesu sportowego. Do tego zadani droga długa, bo wiedzie wzdłuż bieżni biegowej. O co w tym chodzi? Mianowicie o to, żeby dobie na metę jako pierwsza, bohaterki film Fast Girls są szybkimi sprinterkami i walczą o medale na mistrzostwach.

 

Nie jest łatwo pogodzić te niezwykłe pasje stawianie im czoła to bardzo ważna rzecz. Zadania jakie na nich spoczywają wywołują spora presję, zawodniczki muszą sobie z tym poradzić i również z niezdrowa konkurencją. Życie to nie tylko sport inne sfery życia i ich problemy przenikają na salę treningową. W czasie treningu rywalizacja się zaostrza i to bardzo mocno, nie sposób sobie z tym poradzić bez rozładowywania stresu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Fast Girls
Nick: