Dodany: 2012-12-19 11:17:23

 

Nie ma lekkoFilmy online są pełne różnego rodzaju zaskakujących historii, nie potrafią nas one zaskoczyć bardziej niż życie. Życie mimo wszystko jest dużo bardziej nie przewidywalne, pisze scenariusze lepsze i bardziej poczytne niż to co są w stanie wykreślić twórcy filmowych przebojów.

 

W film Nie ma lekko widzimy dwie bohaterki żyjące wspólnie. Ich poukładane i doskonale zaplanowane oraz ułożone życie, nagle zostaje zburzone kiedy pojawia się dziecko. Oczywiście nie samoczynnie, dziecko jest kolejnością ich postępowania a w zasadzie jednej z nich.

 

Ojciec dziecka znika w tajemniczych okolicznościach tak jak się i pojawia zresztą, i film Nie ma lekko zaczyna się na dobre. Akcja film Nie ma lekko koncentruje się na trudach samotnego życia z dzieckiem, radzenie sobie bez ojca nie jest łatwe dziecko jest okaleczone. Brak normalnej rodziny potrafi namieszać w głowie niemal każdemu. Mimo tego bohaterki film Nie ma lekko starają się nie doprowadzić do tragedii większej niż to obecnie wypada. To film o trudnej sztuce życia bez udogodnień..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie ma lekko
Nick: