Dodany: 2012-12-19 11:20:12
 

Wyborcze jajaPolityka to temat brudny a z punktu widzenia kinematografii bardzo trudny. W filmy online często ta tematyka jest poruszana, choć trudno tu o jakieś dobre pozycje. To temat mało ciekawy dla masowego odbiorcy, potrafi jednak przysporzyć fanów i przyciągnąć widzów o ile przedstawia temat w sposób prawidłowy.

 

W film Wyborcze jaja akcja toczy się wokół polityki, wybory są tu najważniejszym punktem jak wszędzie. W film Wyborcze jaja akcja toczy się bardzo szybko toteż nie am tu miejsca na nudę czy brak zainteresowania ze strony widza.

 

W film Wyborcze jaja pokazana jest kampania od samego środka, ze wszystkimi brudnymi chwytami jak rozbijanie rodzin, wyszukiwanie haków itp. działanie nielegalne. O wszystkim oczywiście opinia publiczna nie wie, to doprowadziłoby do całkowitej destrukcji złudzeń odnośnie polityki i metod w niej używanych. Im bardziej zaawansowane metody tym mniej miejsca na skrupuły. W polityce liczy się twarda gra i pozyskiwanie głosów wyborców, wszystko inne to tylko twarz przyjmowana po to by przyciągać ludzi.Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyborcze jaja
Nick: