Dodany: 2013-01-08 08:04:51

 

Mroczny Rycerz PowstajeKino jakie prezentuje sobą film Mroczny Rycerz powstaje to coś rzadko spotykanego w kinematografii i gronie filmy online.

 

W filmy online przeważnie goszczą mocno przeciętne produkcje kinowe. Nie to co Mroczny Rycerz Powstaje, to trzecia i ostatnia część przygód batmana w reżyserii Nolana. To zwieńczenie całej trylogii, musiało być wyjątkowe, wiele kwestii pozostało otwartych przed bohaterami. Tu wszystko zostaje zamknięte. Zakończenie filmu pozostawia wiele domysłów, ale jasno wygląda na koniec całej serii. Przygody Batmana tym razem są jeszcze bardziej niebezpieczne i wywrotowe.

 

Mianowicie teraz człowiek nietoperz musi stanąć oko w oko z banem nowym osiłkiem wywodzącym się ze znajomej ligi cieni. To walka dwóch bohaterów jeden jest bohaterem ze zła a drugi dobra. Batman walczy w tej części przede wszystkim ze swoimi słabościami w tym również z wiekiem. Jego wiek odbija się na jego kondycji i formie, nie jest już tak niesamowity jeśli chodzi o walkę z bandytami jak w poprzedniej części.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroczny Rycerz Powstaje
Nick: