Dodany: 2013-01-08 08:10:56
 

GabinetFilmy online to czasem też kino klasyczne. Od czasu do czasu dobry film z wczesnych lat 20 ubiegłego wieku przebija się przez większość tego co widzimy w filmy online. W film Gabinet, fabuła jest porywająca i intrygująca.

 

Do prowincjonalnego miasteczka w Ameryce przybywa słynny na całe Stany hipnotyzer. Zaczyna odbywać swoje pokazy, wszyscy są zachwyceni, nikt nie wie jeszcze jaką tajemnice skrywa przed światem pan doktor. Z czasem wszystko wychodzi na jaw, ale zanim do tego dojdzie musi minąć sporo czasu i przede wszystkim wiele przygód czeka bohaterów. Prowincjonalna mieścina zamienia się w centrum dramatycznych wydarzeń, kryminalnych wręcz. Jak to wszystko może się zakończyć? Trzeba obejrzeć misterne kino.

 

To jeden z pierwszych thrillerów jaki świat zobaczył, okazał się bardzo dobrą produkcją. Nie został doceniony w późniejszych latach, choć kino wcale nie stoi na coraz wyższym poziomie. W filmie brak efektów specjalnych no i koloru rzecz jasna. Fabularnie jest to kina na szczytowym poziomie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gabinet
Nick: