Dodany: 2013-01-08 08:13:25

 

Niezwykłe życie Timothy GreenaFilmy online to często familijne kawałki, maja nas wzruszać i bawić. Nie każdy film musi być pełen efektów specjalnych. W filmy online pojawiła się nowa produkcja znana już na całym globie a jej tytuł brzmi film Niezwykłe życie Timothy Greena.

 

Jest to opowieść o tym, jak młoda para bardzo chce mieć potomstwo, pewnego dnia postanawiają spisać na kartce w notesie wszystkie pożądane cechy swojego dziecka. Tak przygotowaną kartę postanawiają zakopać w ziemi, bardzo głęboko. Ku ich dużemu zdziwieniu po pewnym czasie w ich życiu pojawia się dziecko. Okazuje się, że jest ono dużym zaskoczeniem i przede wszystkim jest niezwykłe.

 

Jego niezwykłość przejawia się w wielu kwestiach. Codzienne życie przestaje być monotonne, jest pełne kolorów i barw. Okazuje się czymś oryginalnym i ponad czasowym, rodzice jeszcze nie mają pojęcia jak to wszystko się skończy. Akcja filmu prowadzi do zdziwienia widzów i głównych bohaterów, jest to kino familijne z niespodzianką. To przyjemna opowieść o przeciętnym życiu, pokazana w otoczce miłości i spokoju.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niezwykłe życie Timothy Greena
Nick: