Dodany: 2013-01-08 08:27:09

 

Strażnicy MarzeńFilmy online to coś na miarę marzeń dziecięcych. One bardzo lubią wszelkiego rodzaju produkcje animowane. W filmy online nie ma ich zbyt wiele, ale zawsze coś się znajdzie, przynajmniej raz na rok wychodzi nowy film.

 

W film Strażnicy Marzeń widzimy kilku bohaterów z naszej młodości. A są to Święty Mikołaj i wielu innych dobrych postaci znanych z bajek i nie tylko. Stają oni naprzeciw poważnego zagrożenia, muszą powstrzymać złego króla ciemności, który chce spowić mrokiem całą naszą planetę. Czy mu się to uda czy nie, tego możemy dowiedzieć się oglądając film. Jest to kino bardzo przejmujące i wciągające, dla małoletnich widzów.

 

Walka pełna jest zwrotów akcji i przygód, mamy ich cała masę. Sprawia to, że film ogląda się przyjemnie i z uśmiechem a ustach nawet dorośli widzowie są w stanie dostrzec coś dla siebie w tej produkcji. Nie jest to kasowy hit na długie lata, ale potrafi zapewnić przyzwoitą rozrywkę przez cały czas trwania filmu. Bohaterowie filmu są dubbingowani przez znanych aktorów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Strażnicy Marzeń
Nick: