Dodany: 2013-01-08 08:29:44

 

DożywocieFilmy online to nie zawsze kino produkcji amerykańskiej. Kino skandynawskie w tym szwedzkie, wcale nie ustępuje pod żadnym względem produkcjom z Holywood. Toteż w gronie filmy online znajdziemy kilka takich kasowych produkcji wywodzących się z europy.

 

Produkcja taka jak film Dożywocie jest tego najlepszym dowodem, to kino skandynawskie w najlepszym wykonaniu. Możliwie najbardziej przekonujące i pokazujące jak wiele można pokazać bez efektów specjalnych. Akcja filmu zaczyna się od śmierci policjanta, mamy zagadkę kto to zrobił? Syn znika zaraz po śmierci pozostaje tylko żona.

 

Jest ona pierwszym podejrzanym, i jak na razie jedynym. Detektywi zaczynają odtwarzać życie policjanta po to by dowiedzieć się kto i dlaczego go zabił. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, zanim ją poznamy zleci nam cały film. Syn cały czas jest w ukryciu i rzekomo nikt nie wie gdzie. Jak to wszystko się potoczy i zakończy? Tego nikt jeszcze nie wie. Jak to się skończy? Nikt tego nie wie a finał zaskoczy każdego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dożywocie
Nick: