Dodany: 2013-01-08 08:35:21

 

Wyspa Skarbów: Część 2W filmy online mamy całą masę produkcji , które nie spełniły oczekiwań tłumu. A gniew tłumu bywa okrutny. Od czasu do czasu przebija się światło z tunelu do grona filmy online, a tym światłem jest np. film film Wyspa Skarbów : Część 2.

 

W tym filmie jesteśmy obserwatorami przygód pewnego młodzieńca. Jest to typowy pracownik tawerny, ma trudne zadania do rozwiązania, buntuje się . Ciężka praca nie leży w jego naturze postanawia pewnego dnia z tym zerwać. Pragnąć odmienić swoje życie wpada w posiadanie mapy. Nie mając pojęcia dokąd prowadzi wyrusza w podróż dookoła świata w celu dotarcia do celu oznaczonego na mapie. Jest to niebezpieczna przygoda, pełna wyzwań i nagłych zwrotów akcji.

 

To także opowieść o dążeniu do realizacji marzeń oraz samorealizacji. Pragnienie odmienienia swojego życia. Nie jest to łatwe podążać, nową nieznaną drogą. Cała ścieżka pełna jest licznych niebezpieczeństw i pułapek. Czy bohaterowi uda się ich uniknąć? Tego dowiemy się w trakcie oglądania filmu. Warto wytrwać do końca, film jest sympatyczny i wciągający.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyspa Skarbów: Część 2
Nick: