Dodany: 2013-01-08 08:37:35
 

HowlingFilmy online to kino na miarę oczekiwań dzisiejszych czasów. Czasem w filmy online znajdziemy bardzo egzotyczne produkcje takie jak film Howling. To historia mrożąca krew w żyłach nie jest to horror a raczej thriller.

 

Wszystko rozpoczyna się gdy policja natrafia na serię morderstw gdzie każda ofiara ma na sobie ślady ukąszenia na szyi. Pojawia się pytanie co ich zabija? Na to pytanie stara się odpowiedzieć pewien detektyw z wydziału zabójstw, brak mu awansu, ale nie ambicji więc bierze się na poważnie za swoją pracę.

 

Problem w jego sytuacji pojawia się gdy przydzielona mu zostaje partnerka, młoda bez doświadczenia i osiągnięć. Nasz bohater wcale nie ma zamiaru się nią opiekować ani o nią martwić. Postanawia samemu prowadzić swoje własne, prywatne śledztwo. Na własną rękę chce dopaść mordercę. Jakież zdziwienie może go ogarnąć kiedy okaże się, że morderca nie jest człowiekiem ani wilkiem. Zaskakująca akcja filmu potrafi wywrzeć bardzo duże wrażenie na widzach. Warto poświęcić chwilę czasu na ten wyjątkowy film.Dodaj nowy komentarz do artykułu Howling
Nick: