Dodany: 2013-01-08 08:39:46

 

Czerwony świtFilmy online nie są filmami zamawianymi. Choć niektóre z filmy online sprawiają wrażenie jakby były w całości przygotowane na czyjeś zlecenie. Nie jest tak w przypadku nędznego filmu jakim jest film Czerwony świt.

 

Tu powraca widmo komunizmu do Ameryki, w najgorszej możliwej odsłonie, następuje atak na małe miasteczko w Ameryce nieopodal Waszyngtonu. Walka tak blisko stolicy kraju narażona jest na skupieni uwagi i o to chodziło atakującym żołnierzom z Korei. Walka z komunizmem nie skończyła się wraz z końce zimnej wojny, trwa po dziś dzień tak można zinterpretować pomysł jaki został zaadoptowany do filmu.

 

Jego wykorzystanie sprawia wrażenie bardzo dobrze wykonanej pracy. Jest ona potraktowana w sposób pełen szacunku. W filmach tego typu czasem przewijają się sceny pełne dramatyzmu i wulgarności. W tej produkcji jednak więcej jest przede wszystkim patetyzmu i partiotyzmu. Tryska on z oblicza obywateli walczących o życie z koreańczykami, mało jest scen przepełnionych krwią i brutalnością.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czerwony świt
Nick: